محصولاتشرکت های ساختمانیفروش مصالح ساختمانیخرید مصالح ساختمانیبنگاه املاکاخبار ومقالات

انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی انجمن صنفی کارفرمایی سازندگان مسکن و ساختمان استان تهران انجمن تولید کنندگان در و پنجره یو پی وی سی ایران شرکت تعاونی انبوه سازان مسکن انجمن صنفی انبوه سازان مسکن سندیکای شرکت های ساختمانی ایران سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران انجمن سنگ ایران انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری و دکوراسیون ایران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران انجمن صنفی تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی
مصالح ساختمانی,بازار مسکن,کاشی,سرامیک,دکوراسیون

نقاشی ساختمان مدرن

در نقاشی ساختمان استفاده از رنگ های متفاوت تاثیر زیادی بر روی زیبایی ساختمان و منزل دارد. این که از چه رنگ هایی و در چه جاهایی استفاده شود خیلی مهم است که ما در اینجا به آن می پردازیم.

در نقاشی ساختمان مدرن استفاده از رنگ های متنوع باعث گرم تر شدن فضای خانواده می شود


از چه رنگ هایی در نقاشی ساختمان استفاده کنیم؟

استفاده از رنگ های روغنی مات، روغنی براق و پلاستیک بیشترین کاربرد را در رنگ آمیزی ساختمان دارند.

- رنگ روغنی براق:

این نوع رنگ به علت مقاومت بیشتر و همچنین سهولت در تمیز کردن آن مورد استفاده است ولی اگر دیوار یک دست نباشد و نامنظم باشد این رنگ باعث نمایان شدن این اشکالات می شود.

- رنگ پلاستیک:

رنگ پلاستیک می تواند نواقص دیوار را برطرف کند ولی از مقاومت کمتری برخوردار است.

- رنگ روغن مات:

این رنگ نوع رنگ بین دو رنگ پلاستیک و رنگ روغن براق و جود دارد و نقاط مشترکی از هر 2 را دارد.
همیشه به یاد داشته باشید که در موقع انتخاب رنگ رنگ هایی را انتخاب کنید که در آب حل می شوند زیرا رنگ هایی که در آب حل می شوند به سیستم تنفسی و پوست آسیبی نمی رسانند.

استفاده از رنگ دلخواه:
استفاده از رنگ سفید یا کرم حالت یکنواخت و خسته کننده ای به فضای منزل می دهد پس جسارت استفاده از رنگ های دیگر را نیز داشته باشید. رنگ های متفاوت علاوه بر تنوع فضایی زیبا و گرم را برایتان به ارمغان می آورد. استفاده از رنگ ها یکنواخت محیط خانواده را کسل می کنند ولی شما با استفاده از رنگ های طبیعی می توانید معنی جدیدی به فضای منزل خود بدهید.
استفاده از رنگ هایی مانند آبی مات، خاکستری تیره، خاکستری روشن از رنگ هایی هستند که برای محیط آرام و دلنشین خانه استفاده می شوند. رنگهای سبز لجنی، زیتونی، توسی رنگ های هستند که حس طبیعت را برایتان به وجود می آورند. ترکیب رنگ های توسی، جگری و قرمز برای فضاهای مسکونی استفاده می شود.

 

نوع: 
مقاله