محصولاتشرکت های ساختمانیفروش مصالح ساختمانیخرید مصالح ساختمانیبنگاه املاکاخبار ومقالات

انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی انجمن صنفی کارفرمایی سازندگان مسکن و ساختمان استان تهران انجمن تولید کنندگان در و پنجره یو پی وی سی ایران شرکت تعاونی انبوه سازان مسکن انجمن صنفی انبوه سازان مسکن سندیکای شرکت های ساختمانی ایران سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران انجمن سنگ ایران انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری و دکوراسیون ایران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران انجمن صنفی تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی
مصالح ساختمانی,بازار مسکن,کاشی,سرامیک,دکوراسیون

طراحی داخلی : گرایشات جدید در سال ۲۰۱۶

طراحی داخلی,دکوراسیون داخلی,رنگ

روندهای طراحی داخلی :

سایت freshome در مقاله ای تحت عنوان “۲۰۱۶ Design Trends”  چندین گرایش عمده طراحی داخلی منزل را در سال ۲۰۱۶ معرفی کرده است: 

ظاهر متالیک. استفاده از پوششی فلزی برای لوازم خانگی به راحتی به فضا زرق و برق و جلوه ای ویژه می بخشد. نیاز نیست که رنگ ها و پوشش های متالیک در مرکز توجه قرار بگیرند تنها استفاده کمی از آنها نیز می تواند تاثیری مثبت بر جلوه فضا ببخشد.

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 1

طراحی پایدار. گرایشات فرهنگی تاثیر بسیار زیادی بر طراحی گذاشته اند. در سال ۲۰۱۶ نیز طراحی  داخلی از تفکرات دوستدار طبیعت تاثیر فراوانی گرفته است. دقت داشته باشید که عناصر داخلی ای که انتخاب می کنید علاوه بر ظاهر خوب و مناسب و ساخت و کیفیت بالا، حداقل تاثیر را بر اکوسیستم ما داشته باشند.

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 2

الگوهای طبیعی. استفاده از پوشش ها و ملافه هایی که با الهام از طبیعت طراحی شده اند یکی از گرایشاتیست که در سال ۲۰۱۶ در طراحی  داخلی وجود دارد.

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 3

اشکال هندسی مدرن. هنگامی که می خواهید جذابیت بصری اتاقی را بالا ببرید هیچ راهی راحت تر از اضافه کردن طرح ها و نقوش هندسی وجود ندارد. یکی از محاسن این گرایش این است که با راحتی می تواند با هر سبک طراحی تطبیق یابد.

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 4

آبی های شاخص. هر سال رنگ شاخص خود را دارد. رنگ های شاخص فام آبی از جمله آبی کبال، آبی سلطنتی و آبی نیوی می توانند نقش تاثیر گذاری در طراحی  داخلی فضای منزل شما ایفا کنند.

گرایشات طراحی داخلی در سال 2016 5

نوع: 
مقاله