محصولاتشرکت های ساختمانیفروش مصالح ساختمانیخرید مصالح ساختمانیبنگاه املاکاخبار ومقالات

انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی انجمن صنفی کارفرمایی سازندگان مسکن و ساختمان استان تهران انجمن تولید کنندگان در و پنجره یو پی وی سی ایران شرکت تعاونی انبوه سازان مسکن انجمن صنفی انبوه سازان مسکن سندیکای شرکت های ساختمانی ایران سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران انجمن سنگ ایران انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری و دکوراسیون ایران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران انجمن صنفی تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی
مصالح ساختمانی,بازار مسکن,کاشی,سرامیک,دکوراسیون

دکور تابستانی را به خانه خود هدیه دهید

دکوراسیون داخلی,دکوراسیون منزل

در تابستان دکور منزلتان را تغییر دهید

هر فصل زیبایی و حال و هوای خاص خود را دارد ، از معجزه فصل ها غافل نشوید و محیط زندگی تان را با نشانه های کوچک هم شده تغییر دهید و از یکنواختی خارج کنید . فصل تابستان ، فصل فراغت و شادمانی است دست به کار شوید و دکور تابستانی را به خانه تان هدیه دهید :

summer decor- دکور تابستانی

۱)نگاهی به اطراف بیندازید ، کوسن ها ، رومیزی ها ، پادری ها ، لیوان و فنجان های با رنگ گرم « قرمز ، نارنجی ، زرشکی و …» را جمع کنید به جای آنها از سبز روشن ، آبی روشن ، سفید و فیروزه ای استفاده کنید.

۲)وقتی به بازار می روید یادتان باشد که معمولا قسمت های آخر طاقه پارچه را بسیار ارزان حساب می کنند ، از همین باقیمانده ها با رنگ هایی که گفتیم رومیزی یا رو مبلی تهیه کنید و یا به پرده و روتختی سنجاق کرده و کوک بزنید.

۳)سوغات های دریا را دست کم نگیرید . از صدف هایی که در سفرهای کنار دریا جمع آوری کرده اید به شکل شمع های آبی مزین به صدف ، کنار وان حمام ، روی میزهای کنار تخت خواب و میز جلوی میهمان استفاده کنید.

۴)خوشبو کننده اتاق را جلوی دریچه کولر آویزان کنید و یا با روبان های بلند به دریچه کولر گره بزنید که به وسیله باد حرکت کنند.

۵)قاب بزرگی برای اتاق پذیرایی در نظر بگیرید و هر فصل عکسی متناسب با آن را در آن قرار دهید. برای انتخاب بهترین عکس ها می توانید در اینترنت جستجو کنید و یا آثار نقاشان بزرگ جهان را ببینید ، حدس زدن عکس بعدی برای مهمانان شما هم جالب خواهد بود.

summer decor-- دکور تابستانی

۶)اگرچه بهتر است در ساعات اوج گرما پرده ها را بکشیم ولی قبل از آن مقداری آفتاب به خانه راه دهید و به کل با آفتاب قطع رابطه نکنید.

۷)قالی های اضافه را جمع کنید . سنگ و سرامیک منظره خلوت و خنک و مناسبی برای تابستان است . از سبدهای بزرگ سفید برای میوه های مصنوعی و گل های روشن مصنوعی استفاده کنید.

۸)اگر تراس و پاسیو یا حیاط دارید ، استخرهای بادی کوچک را برای بچه ها فراموش نکنید.

نوع: 
مقاله