محصولاتشرکت های ساختمانیفروش مصالح ساختمانیخرید مصالح ساختمانیبنگاه املاکاخبار ومقالات

انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی انجمن صنفی کارفرمایی سازندگان مسکن و ساختمان استان تهران انجمن تولید کنندگان در و پنجره یو پی وی سی ایران شرکت تعاونی انبوه سازان مسکن انجمن صنفی انبوه سازان مسکن سندیکای شرکت های ساختمانی ایران سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران انجمن سنگ ایران انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری و دکوراسیون ایران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران انجمن صنفی تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی
مصالح ساختمانی,بازار مسکن,کاشی,سرامیک,دکوراسیون

دریچه جدید کنترل از راه دور کولر آبی

کولر آبی, کنترل از راه دور, دریچه کنترل از راه دور

دستگاه تنظیم دریچه‌های کولر با مکانیزم دستی خودکار و سیستم بی‌سیم در کشور طراحی و ساخته شد.

علیرضا بلورفروش مخترع این دستگاه اظهار داشت: امروزه در کشور ما استفاده از کولرهای آبی و دریچه‌های آنها در داخل منازل و تمام اماکن، بسیار زیاد است. وی افزود: این دریچه‌ها معایبی دارند، از جمله این که در فاصله‌های زیادی از سطح زمین قرار داشته و بستن و بازکردن آن ها بسیار دشوار است.

 

این مخترع گفت: دریچه‌های جدید ساخته شده، دارای یک قاب فلزی و پره‌های پلاستیکی است. از پره‌های پلاستیکی هم به این دلیل استفاده شده که پره‌های فلزی، گرد وغبار گرفته و باعث محکم و غیرقابل حرکت شدن دریچه می‌شوند. بنابراین در دریچه جدید، از نوعی پلاستیک خاص استفاده می‌شود. به گفته وی، می‌توان از راه دور و با استفاده از ریموت، وضعیت این پره‌ها را کنترل کرد.

 

این مخترع اظهار کرد: استفاده از این روش، باعث کاهش مصرف انرژی شده و در فصل زمستان هم نیاز به هیچ درپوشی نخواهیم داشت، زیرا پره‌ها، بر هم منطبق می‌شوند و حالت عایقی را به وجود می‌آورند که مانع خروج هوای گرم داخل منزل به بیرون می‌شوند.

طبقه بندی: 
نوع: 
اخبار